פרשו מ"תגלית" לטובת "שוברים שתיקה": "האמת על הכיבוש הוסתרה"

חמש צעירות יהודיות מארצות הברית פרשו היום (חמישי) מסיור מאורגן של פרויקט "תגלית" במחאה על כך שלא קיבלו מידע אמיתי על "הכיבוש הישראלי בשטחים", לטענתן, והצטרפו לסיור מאורגן של "שוברים שתיקה" בחברון בהובלת ראשי הארגון. הצעירות תיעדו את פרישתן, שתואמה מראש עם שוברים שתיקה, בשידור חי בפייסבוק. זו הפעם הראשונה שמשתתפים בפרויקט תגלית פורשים ממנו.

חמש הצעירות חברות בארגון שמאל קיצוני יהודי-אמריקני בארה"ב שנקרא "IfNotNow". פעילות של הארגון הצליחו "להסתנן" לקבוצה מאורגנת של תגלית, ארגון שמביא לארץ אלפי צעירים יהודים מכל העולם. היום, יומו האחרון של הביקור בישראל, הצעירות הודיעו במפתיע שהחליטו לפרוש מהקבוצה ולעזוב אותה – "כדי להצטרף לסיור של שוברים שתיקה בשטחים הכבושים".

עמית דרי, מנכ"ל "מילואימניקים בחזית", מסר כי "בחודשים האחרונים אנו עוקבים בדאגה אחר ניסיון של ארגונים קיצוניים בישראל ובארה"ב להטות צעירים יהודים נגד ישראל. היום בפעם הראשונה ראינו שגם הסתננות והפרעה מכוונת, לארגון קונצנזוס (תגלית) שנועד לקרב יהודים בעולם לישראל, היא כלי לגיטימי.

"'מילואימניקים בחזית' ימשיך לעקוב ולחשוף את התופעות הללו ובמקביל לפעול לקרוב לבבות של יהודי ארה"ב לישראל, בדגש על הדור הצעיר", הוסיף דרי. "שוברים שתיקה ממשיכים בניסיון שלהם לפגוע במרקם העדין שבין יהדות התפוצות למדינת ישראל. מדהים בעיני שיששכרוף, שאפילו הפרקליטות אמרה שהוא משקר, הוא זה שמוביל את המהלך הזה וממשיך להפיץ תעמולה שקרית לצעירים הללו".

לקריאת המאמר המלא – https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5298767,00.html

Share on facebook
שתף בפייסבוק
Share on twitter
צייץ בטוויטר
Share on whatsapp
שלח בוואטסאפ

כתבות נוספות שיעניינו אותך

הירשם לניוזלטר שלנו!

הישאר מעודכן בנוגע לפעילות הארגון

מעוניינים