האנשים שמקדישים את חייהם למאבק בתנועות החרם

הם מוכשרים, נחושים ומעל הכל אוהבים את ישראל: הכירו את אשגר אררו וג’ונתן אלחורי, צעירים הפועלים בארץ ומחוצה לה, כדי שהעולם ידע את האמת על ישראל

בזמן שתנועות החרם על ישראל מנסות לרתום צעירים וצעירות מרחבי העולם לשורותיהן, בישראל ומחוצה לה פועלים מאות אם לא אלפי פעילים פרו ישראלים, יהודים ולא יהודים, עבור תדמית המדינה ומאבק בתעשיית השקרים והדה-לגיטימציה. מה מניע שלושה פעילים לפעול ולהקדיש את חייהם עבור מה שיחשבו עלינו בעולם? יצאנו לבדוק.

ג'ונתן אלחורי, 25, מתגורר בחיפה ומחזיק בסיפור חיים שקלישאה לכתוב שיכול להחזיק סרט באורך מלא, אבל אם תקראו עד הסוף, תראו שזה נכון. יכול להיות שיהיה גם סרט המשך, אנחנו סומכים על ג’וני שידאג לכך.

הוא נולד בלבנון לאבא צד"לניק ששירת כמ"פ בתותחנים. "אבא שלי הגיע לארץ עם הנסיגה בשנת 2000 ואמא שלי, אחי ואני הגענו שנה וחצי אחריו, באוגוסט 2001. צד"ל, הוא צבא דרום לבנון, הוקם בשנת 1982 בעזרת ישראל בעקבות קריאתם לעזרה של הנוצרים בדרום לבנון לישראל. הם היו שרויים במצוקה בשל פעילות ארגוני הטרור בדרום לבנון, כשבראשם עמד אש"ף. אחרי שאש"ף סולקו, חיזבאללה תפס פיקוד וצד"ל וצה"ל המשיכו להגן על דרום לבנון והגבול הצפוני של ישראל – ביחד", הוא מספר.

לקריאת המאמר המלא – https://www.mako.co.il/special-love-israel/articles/Article-28b5bf8e0708d51006.htm

Share on facebook
שתף בפייסבוק
Share on twitter
צייץ בטוויטר
Share on whatsapp
שלח בוואטסאפ

כתבות נוספות שיעניינו אותך

הירשם לניוזלטר שלנו!

הישאר מעודכן בנוגע לפעילות הארגון

מעוניינים