מי אנחנו

מילואימניקים בחזית" היא עמותה ישראלית שנוסדה בדצמבר 2015, על ידי חיילים וקצינים במילואים, במטרה לפעול כנגד קמפיין החרם ולסכל את האנטישמיות החדשה הנלווית לו בקמפוסים ברחבי אמריקה.

מאחורי הארגון כשנתיים וחצי של פעילות ענפה בהכשרת פעילים למתן תשובה ציונית הולמת לתנועת החרם. עם תום ההכשרה יוצאים פעילים אלו למשלחות ברחבי הקמפוסים בארה"ב כדי להיאבק בארגוני השנאה.

נגן וידאו

העבודה שלנו

מילואימניקים בחזית פועלים על מנת להפעיל סטודנטים באמצעות מספר פרויקטים אשר מאתגרים את תנועת החרם ואת תעשיית השקרים הפועלת ברחבי הקמפוסים במטרה לשנות את השיח לגבי ישראל.

בתוך ישראל, אנו מתמקדים בלאתגר את הארגונים המסייעים לקמפיין החרם ותורמים לדה-לגיטימציה של ישראל, אשר מתבצעת מעבר לים. מילואימניקים בחזית פועלים על מנת לחשוף את הכוונות האמיתיות של ארגונים לא-ממשלתיים ואת הנזק החמור לו הם גורמים.

העשייה שלנו
במספרים

1
מתנדבים
1
קמפוסים
בהם ביקרנו

הפילוסופיה שלנו

הארגונים המזינים את האנטישמיות החדשה עושים זאת על ידי הפצת עיוותים של האמת, אשר מכוונים לא רק כנגד המדינה היהודית, אלא כנגד כלל העם היהודי. בהימנעות מכוונת מ״הסברה״ מתנצלת, מילואימניקים בחזית מאמצים גישה תקיפה ואקטיבית יותר ומתעמתים ישירות עם ארגוני החרם, ארגונים המשמיצים את ישראל ואת צה"ל.

מילואימניקים בחזית שולחים צעירים ישראלים אשר ששירתו בצבא, להפריך את השקרים עם האמת בקמפוסים בארה״ב. בנוסף, אנחנו מכשירים סטודנטים יהודים לדבר עם ידע וביטחון על ישראל.

הירשם לניוזלטר שלנו!

הישאר מעודכן בנוגע לפעילות הארגון

מעוניינים